Our range of products include dishwash plastic pet bottle, water waste pipe, hand wash bottle, 30 ml glass serum bottle, pet hand wash bottles and 15ml fliptop bottle hand sanitizer.


₹ 8 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 500 ml |
| Material | PET |
| Color | Transparent |
| Feature | Durable |
| Is It Customized | Customized |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Length Of Pipe | 6 m |
| Material | PP |
| Single Piece Length | 3 meter,6 meter |
| Color | White |
| Size | 1 inch |
| Size/Diameter | 2 inch |
We are engaged in offering a wide range of products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.

₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 500 Piece |
| Material | Plastic |
| Operation Mode | Manual |
| Color | Transparent |
| Shape | Square |
| Size | 500 ml |
| Design Type | Standard |

₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Cap Type | Screw pump |
| Brand | Pranav Plastics |
| Material | Glass |
| Usage/Application | beard oil dispenser |
| Features | easy to use |
| Color | black |
| Packaging Type | box packaging |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Pet |
| Operation Mode | Manual |
| Shape | Square |
| Color | Transparent |
| Design Type | Standard |
| Size | 100 ml , 250 ml , 500 ml |

₹ 3.5 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 15 ml |
| Material | PET |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Brand | Pp |
| Color | Transparent |
| Use For Storage | Oils |

₹ 16.5 / PieceGet Latest Price
| Material | PET |
| Capacity | 500ml |
| Shape | Bell shape round |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Color | Transparent |
| Usage | Handwash |
| Design Type | Standard |
| Size | 500ml |



Pranav Bora (Owner)
Pranav Plastics
10, Deepjyoti Apartment, Malegaon Stand, Panchavati, Nashik - 422003, Maharashtra, India





