Prominent & Leading Manufacturer from Nashik, we offer aluminium bottles with sprayer for saloon, aluminum lotion pump bottle, golden aluminium bottles, aluminum perfume bottles 5ml and 10 ml and aluminum perfume bottle 25ml.








₹ 35 / PieceGet Latest Price
| Finish | Polished |
| Brand | pranav plastics |
| Color | Silver |
| Material | aluminium |
| Cap Type | screw cap |
Aluminium bottle



₹ 40 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Aluminium |
| Color | Silver |
| Shape | Round |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Usage | Shampoo |
| Pp | P |
| Capacity | 100 ml , 250 ml , 500 ml |
Aluminium bottle woth dispenser pump



₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Finish | Polished |
| Brand | Pranav Plastics |
| Color | Golden |
| Material | Aluminium |
| Design Type | Standard |
| Cap Type | Seal cap |
| Pp | P |
Golden aluminium bottle for perfume


₹ 12 / PieceGet Latest Price
| Capacity | 5,10ml |
| Shape | Round |
| Size | 10 ml |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Attar |
| Is It Leak Proof | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Pp | P |
Aluminium perfume packaging bottle


₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Shape | Round |
| Size | 25 ml |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Perfume |
| Thickness Millimetre | Standard |
| Pp | P |
Aluminium perfume bottle



Pranav Bora (Owner)
Pranav Plastics
10, Deepjyoti Apartment, Malegaon Stand, Panchavati, Nashik - 422003, Maharashtra, India



