Manufacturer of a wide range of products which include bottle inner vent plugs, 24mm disc press cap and plastic disc top cap.



₹ 13.50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Size | 20mm |
| Material | Pp |
| Color | Natural |
| Country of Origin | Made in India |
| ProductColor | Milky White |
| Shape | Round |
We are engaged in offering a wide range of products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Vent plug Sizes - 19 mm, 30mm , 32 mm

₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Neck Size | 20 mm |
| Material | Pp |
| Color | Golden , white |
| Cap Type | DISC TOP CAP |
| Dimensions | 24 mm |
| Country of Origin | Made in India |

₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Neck Size | 20 mm |
| Diameter | 24MM |
| Material | Pp |
| Shape | ROUND |
| Color | Golden , white |
| Dimensions | 20mm, 24mm |
| Country of Origin | Made in India |



Pranav Bora (Owner)
Pranav Plastics
10, Deepjyoti Apartment, Malegaon Stand, Panchavati, Nashik - 422003, Maharashtra, India

